O nas

WEKTRA działa na rynku od 1991r. Jesteśmy producentem tanich blach trapezowych T7 i T18. WEKTRA to blachy trapezowe, które ze względu na dużą wytrzymałość oraz ekonomiczność są doskonałymi materiałami do pokrycia dachów oraz elewacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów o różnym zastosowaniu i parametrach – wyroby, takie jak blacha trapezowa T7 i T18, doskonale sprawdzą się do pokrycia dachów w domach jednorodzinnych, budynkach gospodarczych, garażach czy niewielkich obiektach użytkowych, dając gwarancję funkcjonalności na długie lata.

Tania blacha trapezowa, a także płaska czy w kręgach, to nie wszystko, co oferujemy Klientom. W skład naszego asortymentu wchodzą również wysokiej jakości blachodachówki, kalenice, parapety, systemy rynnowe czy obróbki blacharskie, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. WEKTRA to zarówno ilość, jak i najwyższa jakość, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas poszukiwany produkt. Zapraszamy!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma od wielu lat zajmuje się fachowym doradztwem przed zakupowym. W razie wątpliwości służymy pomocą, doradztwem w zakresie blach trapezowych oraz obróbek blacharskich.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości prosimy o kontakt.

Doświadczona załoga

Specjalizujemy się w fachowym doradztwie w zakresie:

  • Blach Trapezowych (T.7, T.14, T.18, T35).
  • Trapezowania blach
  • Obróbek blacharskich
  • Blach w kręgu (Sprzedaż kręgów do 9MT oraz przewijanie kręgów pod pożądaną wagę).

Skontaktuj się z nami:

Opinie

Profesjonalne doradztwo. Dzięki nim udało mi się zaoszczędzić podczas budowy budynku. Dziękuję i zdecydowanie polecam!

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Zdecydowanie na plus był transport oraz fachowa pomoc w doborze blachy na wiatę.